Deutsch (DE)
strona główna strona główna ośrodek oferta galeria kontakt

Prawa Autorskie

Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące serwis julin.pl są własnością Tadeusza Stasienko, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "COPY FREE" lub "BEZ OGRANICZEŃ".

Zawartość ww. stron, oraz innych publikacji autorstwa Tadeusza Stasienko podlega prawom autorskim Tadeusza Stasienko.

Prawa autorskie artykułów należą do ich autorów. Tadeusz Stasienko zezwala na kopiowanie dokumentów publikowanych przez Tadeusza Stasienko na tej stronie tylko w celach prywatnych.

Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Tadeuszem Stasienko.

Tadeusz Stasienko zezwala na rozpowszechnianie zawartości tylko tych stron, które zawierają odpowiednie zezwolenie w ich treści pod warunkiem, że kopiujący będzie przestrzegał zaleceń podanych razem z zezwoleniem.

Pojedyncze dokumenty publikowane przez Tadeusza Stasienko w World Wide Web mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.

Fotografie użyte na stronie julin.pl zostały wykonane przez: Kulesza Bernarda, Olszewski Janusz, Sierżyński Jerzy, Stasienko Tadeusz.

Copyright © Stasienko Tadeusz. Wszelkie prawa zastrzeżone.                           oferta pracy